ZS Widuchowa * XIV WKPD Zuzia przeszła do historii (info, werdykt jury...

ZS Widuchowa * XIV WKPD Zuzia przeszła do historii (info, werdykt jury i fotorelacja)

1616
0
SHARE

       XIV Widuchowski Konkurs Piosenki Dziecięcej ZUZIA zgromadził na scenie 34 młodych artystów. Tradycyjnie pogoda dopasowała się do charakteru imprezy i solidnie podgrzała emocje towarzyszące śpiewającym dzieciom. W promieniach czerwcowego słońca zaprezentowali się przedstawiciele 11 miejscowości z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Wykonaniom z niemniejszym przejęciem przysłuchiwali się instruktorzy, a także rodziny uczestników. Werdykt ogłosił przewodniczący składu jurorskiego Piotr Ostrowski, a nagrody wręczała wójt gminy Widuchowa Anna Kusy Kłos, sekretarz Andrzej Stachura i dyrektor szkoły Stanisław Domaradzki. Konkurs organizują uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Widuchowej, a sponsorem głównym jest Urząd Gminy, ZS Widuchowa i Rada Rodziców ZS.

Paweł Wróbel

Werdykt Widuchowskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej ZUZIA 2016

Wyróżnienia:

– Natalia Sadowska – Ińsko

– Kacper Mielnik – Mieszkowice

– Aleksandra Pietrzcha – Chojna

– Nikola Dobrowolska  – Banie

– Karina Kujawa – Koszalin

– Kacper Karol Kujawski – Szczecin

– Małgorzata Matejko – Moryń

– Wiktoria Podyma – Chojna

– Kacper Tomaszewski – Gorzów Wlkp.

– Daria Zając – Szczecin

Laureaci:

Kat. I – klasy I-III

III ms. Michał Bujny – Ińsko – 100 zł

II ms. Michalina Lewandowska – Mieszkowice – 200 zł

I ms. Lena Wójs – Widuchowa – 300 zł

Kat. II – klasy IV-VI:

III ms. Nikola Żelisko – Ińsko – 100 zł

II ms. Martyna Ćwik – Koszalin – 200 zł

I ms. Martyna Bartosewicz – Chojna – 300 zł

 

wcześniejsza publikacja z 3 czerwca 2016 roku

Dziś w ZS Widuchowa XIV Zuzia. Plan prezentacji konkursowych

   Konkurs Piosenki Dziecięcej ZUZIA 2016 odbędzie się już po raz XIV. Do Widuchowej przyjadą młodzi wokaliści z Gorzowa, Szczecina, Ińska, Koszalina i miejscowości powiatu gryfińskiego. Na scenie zaprezentuje się w sumie 36 uczestników. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody! Zwycięzcy swoich kategorii otrzymają 300 zł oraz efektowne statuetki. Gospodarzy będą reprezentować dwie wokalistki: Lena Wilk i Lena Wójs. Organizatorem konkursu są uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Widuchowej. Zapraszamy serdecznie na prezentacje konkursowe 3 czerwca od 16.00 na szkolny dziedziniec.

Paweł Wróbel

ZUZIA 2016 kat.I ZUZIA 2016 kat. II

 wcześniejsza publikacja z 10 maja 2016 roku

ZS Widuchowa zaprasza na XIV Zuzię. Zapowiedź Pawła Wróbla

   Zespół Szkół w Widuchowej zaprasza na XIV edycję Konkursu Piosenki Dziecięcej ZUZIA. Konkurs przeznaczony jest dla wokalistów w wieku szkoły podstawowej, których mogą zgłaszać szkoły, domy kultury, inne placówki kulturalno – oświatowe i osoby prywatne. Uczestnicy przygotowują jedną piosenkę odpowiednio dobraną do wieku i możliwości wokalnych. Dla najlepszych wykonawców w obu kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VI organizatorzy zapewniają nagrody finansowe: I ms. 300 zł, II ms. 200 zł i III ms. 100 zł. Konkursowi patronuje Wójt Gminy Widuchowa Anna Kusy Kłos. Szczegóły, regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.zswiduchowa.pl/.

     Relacja z XIII Widuchowskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej „Zuzia”. Pełna relacja wideo już dostępna!

Paweł Wróbel

wcześniejsza publikacja z 27 maja 2015 roku

Już w piątek tradycyjny festiwal piosenki ZUZIA

      Widuchowski Konkurs Piosenki Dziecięcej ZUZIA to 13 lat tradycji. Od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem młodych wokalistów z Pomorza Zachodniego. Rokrocznie na ZUZI prezentuje się kilkudziesięciu wykonawców. Od pierwszej edycji ich liczba to prawie 600! W tym roku swój talent zaprezentuje Państwu 44 wokalistów z 12 miast i miasteczek województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Przyjadą do nas m. in. z Koszalina, Ińska, Szczecina, Gorzowa, Bogdańca i Tanowa. Nie zabraknie także reprezentantów powiatu gryfińskiego. Uczestnicy podzieleni zostaną na dwie kategorie wiekowe, a w każdej z nich Jury wyłoni laureatów miejsc oraz przyzna wyróżnienia. Zapraszamy wszystkich na wielkie święto śpiewających dzieci. Przyjdźcie na ZUZIĘ całą rodziną! Zapowiada się rekordowa frekwencja.

Na podstawie uzyskanych informacji od Pawła Wróbla – Piotr Waydyk

wcześniejsza publikacja z 14 maja 2015 r.

Zbliża się tradycyjny festiwal piosenki ZUZIA

     Po raz 13. do Widuchowej przyjadą młodzi wokaliści z całego Pomorza, aby zaprezentować się w Konkursie Piosenki Dziecięcej ZUZIA. Jest to wielkie święto śpiewających dzieci. Uczestnicy podzieleni zostaną na dwie kategorie wiekowe (klasy I-III i IV-VI). W każdej z nich Jury przyzna miejsca oraz wyróżnienia. Nagrody są bardzo atrakcyjne, bo prócz statuetek zwycięzcy otrzymają za zajęte miejsca następujące kwoty: I ms. – 300 zł, II ms. – 200 zł i III ms. – 100 zł.

       Wszelkie informacje ukazywać się będą na stronie www.zswiduchowa.eu/. Zapraszamy na ZUZIĘ!

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA

POBIERZ REGULAMIN 

Paweł Wróbel

Brak komentarzy

Zostaw swój komentarz

lub