Gala zakończenia Widuchowa Liga 2015/16 * Informacje, foto i wideo relacje (w...

Gala zakończenia Widuchowa Liga 2015/16 * Informacje, foto i wideo relacje (w budowie)

1900
3
SHARE

Na wyróżnionym zdjęciu goście gali ze Szczecina, oldboye spod znaku Stali Stocznia i Amber Sport

Międzynarodowy Turniej Oldboyów

tabela oldboyetabela oldboyówskładystrzelcy oldboye

Fotorelacja Karoliny Czyż z turnieju oldboyów:

Mecz pokazowy Portowcy Stars – Kibice (Perły Międzyodrza)19składy mecz pokazowy

Na zdjęciach goście honowi Gali zakończenia, Dariusz Adamczuk, Grzegorz Matlak i Wojciech Tomasiewicz

Fotorelacja Karoliny Czyż:

Lista sponsorów Gali Zakończenia Widuchowa Liga

     Gmina Widuchowa, Zespół Szkół w Widuchowej, Stanisław Kurcz i spółka Armarol z Lubiczyna, Krzysztof Kłos i Gryfhurt, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Agnieszka Semko, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Zofia Ławicka, Piotr Głód i Signum Yachtservice, Biuro Rachunkowe Małgorzata Lisawa i Robert Kozdra, Inez Sowińska Salon Fryzjersko-Kosmetyczny, Iwona Korba Salon Fryzjersko-Kosmetyczny, Izabela Karapulka, Bożena i Robert Korczyńscy Korczbud.

      Na zdjęciach moment wręczenia podziękowań dla sponsorów gali. Na pierwszym zdjęciu od lewej: Łukasz Karapulka, Stanisław Kurcz, Anna Kusy-Kłos, Izabela Karapulka z córką, Krzysztof Kłos i Piotr Głód. Na 4 i 5 zdjęciu Krzysztof Rutecki, szef oldboyów Pogoni Szczecin, wręcza piłkę siatkową z autografami siatkarek Chemika Police dla Stanisława Kurcza z firmy Armarol z Lubicza w dowód uznania dla sponsorawania sportu w Gminie Widuchowa.

Wręczenie nagród w Widuchowa Liga Kobiet 2015/16

Puchar Fair Play dla drużyny Perły Międzyodrza II

1  (Medium)Wszystkie nagrodzone uczestniczki Widuchowa Liga Kobiet 2015/16

TABELA KOBIET

Schwedte Company

Schwedte Company – Mistrzynie Ligi Kobiet 2015/16

 

Mecz pokazowy Olimpia Szczecin – Reprezentacja Widuchowa Liga 3:1

Fotorelacja Karoliny Czyż:

Fotorelacja Sandry Pająk:

      Poniżej oficjalny program tegorocznej Gali Zakończenia Widuchowa Liga 2015/16. Podczas imprezy będzie prowadzona akcja zbierania funduszy na leczenie ciężko chorego 11 miesięcznego Piotrusia. Więcej o Piotrusiu przeczytasz wchodząc pod http://www.chojna24.pl/2016/01/pomozmy-maemu-piotrusiowi-wygrac-walke.html. Wesprzeć Piotrusia można też darowizną w sposób tradycyjny, tytułując przelew
„DAROWIZNA PIOTR WRÓBEL”
FUNDACJA RYCERZE I KSIĘŻNICZKI
UL. ZAGÓJSKA 2/4 /85
04-101 Warszawa
Nr. Konta:

PKO Bank Polski SA

90 1020 1042 0000 8902 0324 4142
Do wpłat zagranicznych Swift:
BPKOPLPW 90 1020 1042 0000 8902 0324 4142
KRS: 0000557412
NIP: 1132889703

14.00 – Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów z udziałem 5 ekip:

terminarz

Amber Sport i Stal Stocznia ze Szczecina skłąd amper

FC Schwedt 02schwedtOldboys Widuchowa oldboysReprezentacja Oldboyów Widuchowa Liga
skład repr.

16.30 – Mecz pokazowy Portowcy Stars kontra kibice. W składzie byli zawodnicy Pogoni Szczecin, ekstraklasy i reprezentacji Polski. W tym meczu udział może wziąć każdy kibic, który zgłosi się do meczu stroju sportowym (własna koszulka, spodenki i obuwie halowe). Zgłoszenia przed meczem, maksymlnie 10-12 zwodników. Liczy się kolejność zgószeń.

Swój udział potwierdzili Dariusz Adamczuk – srebrny medalista IO Barcelona 1992, Grzegorz Matlak – organizator Mini-Mundialu (na zdjęciu w środku), Wojciech Tomasiewicz, Marcin Błażowski i najprawdopodobniej Bartosz Ława. W składzie Portowców Stars ma wystąpić gościnnie wójt Anna Kusy-Kłos.

17.00 – Olimpia Szczecin (ekstraklasa kobiet) – Reprezentacja Widuchowa Liga Kobiet. Przed i  w trakcie  rozdanie nagród dla uczestników  Widuchowa Liga 2015/16.

Skład reprezentacji Widuchowa Liga, której grającą trenerką jest Katarzyna Smulska:

skład kobiet

       Dalsze szczegóły, w tym składy jeszcze dziś i jutro. Zapewniam, że tyle gwiazd sportu oraz dobrej zabawy jeszcze nigdy nie było w historii Gminy Widuchowa.

       Organizatorami Gali są KS Łabędź-Gryfhurt Widuchowa, radny Janusz Kulka, Urząd Gminy Widuchowa i E-Widuchowa.

Piotr Waydyk

3 Komentarz

  1. Ad całego turnieju-cała zabawa super zawsze coś a nie siedzenie w domu!! Cobym zmienił!!musi być osoba osobna która zatrzymuje i włącza czas bo z tym było słabo Pan Waydyk nie da rady wszystkiego zrobić!!Następna sprawa co mnie najbardziej wkurzyła!! Jeśli dziewczyny chodziły po trybunach i zbierały pieniążki na Piotrusia to ok ale jeśli przy wyjściu mówiły że nikogo nie wypuszczą jak nie da na dzieciaka to coś nie ok!!Ja jak wyszedłem na chama za drzwi i dostałem wiązankę od niby gimnazjalistek jaki to ja jestem be to sorry!(nie będę cytował) nie każdy ma kasę,nie każdy pracuję i niektórzy przyszli bo ktoś powiedział że coś się dzieję na hali a nie żwawsze mają kasę!Rozumiem że Piotruś potrzebuję kupękasy bo 1,5 bańki to nikomu sięw snach nie marzy ale Panie po całym turnieju zachowały się .. powiedzmy nie fair play!

  2. Rozumiem że zbierane na szczytny cel ale jakby stanęły koło drzwi i kto by chciał to by rzucił to inaczej by wyglądało.Ad organizacji musi mieć Pan kogoś do obsługi bo za dużo miał Pan do ogarnięcia-podajże w meczu oldboysów ze stalą czas został puszczony po około minucie od rozpoczęcia gry. Ogólnie impreza fajna!

Zostaw swój komentarz

lub