SP Krzywin * Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/17 (fotorelacja)

SP Krzywin * Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/17 (fotorelacja)

1075
0
SHARE

     W Szkole Podstawowej w Krzywinie zainaugurowano uroczyście nowy rok szkolny 2016/17. Oprócz uczniów, grona pedagogicznego i zaproszonych gości w uroczystości wzięła udział ogromna rzesza rodziców. Uczniowie poznali swoich wychowawców oraz nauczycieli przedmiotów. Praktycznie nie ma żadnych zmian, ale jeżeli już to tylko kosmetyczne. Nadal vacat występuje na stanowisku nauczyciela języka angielskiego, ale i tu rychło ma się zmienić. Tak naprawdę zmiany mają dotknąć całą polską oświatę na rok, o czym można było usłyszeć w krótkich wystąpieniach dyrektora oraz sekretarza.

Piotr Waydyk

wczesniejsza publikacja z 24 czerwca 2016 roku

Zakończenie roku szkolnego 2015/16

       Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2015/16 w Szkole Podstawowej w Krzywinie odbyło się na sali gimnastycznej. To jedyne miejsce na terenie szkoły, gdzie jeszcze można było skryć się przed upalną pogodą. Dopisała frekwencja. Radość dzieci i rodziców widoczna.

       Ta uroczystość to głównie wielkie święto dla klasy VI, która opuszcza już mury krzywińskiej szkoły. Na miano najbardziej wyróżnionej klasy zasłużyła 15-osobowa klasa V. Aż 11 dzieci otrzymało promocję z wyróżnieniem, a 9 otrzymało stypendium. Na nagrodę wójta zasłużyli tym razem Maja Łuczak (klasa VI) i Ania Toporek (klasa III). Więcej dowiesz się i zobaczysz oglądając poniższą wideo i fotorelację.

Piotr Waydyk

Brak komentarzy

Zostaw swój komentarz

lub