Orlik Krzywin * W Krzywinie pożegnano lato na sportowo (relacja w budowie,...

Orlik Krzywin * W Krzywinie pożegnano lato na sportowo (relacja w budowie, dostępna wideorelacja i część fotorelacji)

1308
0
SHARE

        W sobotę 1-go października Sołtys i Rada Sołecka przy współpracy z ADK „Szafir” i animatorami orlika, zorganizowali i przeprowadzili fsetyn sportowo-rekreacyjny z okazji „Pożegnania Lata” i w ramach ogólnopolskiej akcji „Narodowy Dzień Sportu”. Niestety pogoda dała się mocno we znaki uczestnikom zmagań sportowych. A tych nie brakowało. Odbył się turniej piłki nożnej kobiet w miedzypowiatowej obsadzie, turniej piłki siatkowej na wesoło, a główną atrakcją dla najmłodszych była przejażdżka ciuchcią.

Turniej piłki nożnej kobiet

DSCN7458 (Medium)1. miejsce – LUKS ADK Szafir KrzywinDSCN7363 (Medium)2.miejsce – UKS Orlik Trzcińsko ZdrójDSCN7361 (Medium)

3. miejsce – CRS Woman BarlinekDSCN7423 (Medium)4. miejsce – Ladies MieszkowiceDSCN7425 (Medium)5. miejsce – Cedynia

Dostepna jest pierwsza część fotorelacji z turnieju piłki nożnej kobiet.

wcześniejsza publikacja z 24 września 2016 roku

1 października odbędzie się festyn pod hasłem „Pożegnanie Lata” w ramach Narodowego Dnia Sportu. Znana jest już obsada turnieju piłki nożnej kobiet

    W sobotę 1 października w Krzywinie ma odbyć sie festyn sportowo-rekreacyjny pod hasłem „Pożegnanie Lata”. Sołtys i Rada Sołecka przy współpracy z ADK „Szafir”, OSP Krzywin i animatorami orlika szykują moc atrakcji. Na razie znane są jedynie szczegóły turnieju piłki nożnej kobiet, w którym weźmie 5 drużyn (nazwy na plakacie poniżej). Jak widać będą to czołowe ekipy z powiatu oraz z jedna z odległego Barlinka. Obsada turnieju jest już zamknięta. Inną atrakcją ma być mecz piłki siatkowej ADK Szafir – OSP Krzywin. Tu poza emocjami czysto sportowymi ma być podobno kabaretowo. W ciągu tygodnia poznamy inne atrakcje, o których wcześniej  poinformuję. Cała impreza ma uczestniczyć w większej akcji związanej z organizowanym w całej Polsce Narodowym Dniem Sportu. Informacje oraz plakat tego wydarzenia znajdziesz poniżej.

plakat piłki nożnej

     Serdecznie zapraszamy na bezpłatne wydarzenia w ramach IV edycji Narodowego Dnia Sportu! Sołtys i Rada Sołecka w Krzywinie, Amatorska Drużyna Kobiet „Szafir” Krzywin, OSP Krzywin oraz animatorzy orlika są organizatorami tej imprezy. Zapraszamy na festyn rekreacyjno sportowy, który odbędzie na Orliku w Krzywinie 1 października 2016 roku od godz. 13.00.
Narodowy Dzień Sportu to oddolna inicjatywa, której ideą jest promocja sportu i aktywności fizycznej. 1 października w całej Polsce otwierają się kluby sportowe, fitness, szkoły tańca, jogi, ośrodki sportu, orliki i wiele innych, które zapraszają na bezpłatne treningi, wydarzenia i spotkania ze sportowcami. Organizatorem Narodowego Dnia Sportu jest Fundacja Zwalcz Nudę, projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.narodowydziensportu.pl.”

Piotr Waydyk

plakat nds

Brak komentarzy

Zostaw swój komentarz

lub