Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Widuchowej zebrała niemal tysiąc złotych więcej niż...

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Widuchowej zebrała niemal tysiąc złotych więcej niż przed rokiem. Fotorelacja Sandry Pająk

1193
0
SHARE

      Tegoroczny gminny finał WOŚP organizowany tradycyjnie przez sztab z ZS Widuchowa zebrał o niemal jeden tysiąc więcej niż w rekordowym roku ubiegłym, czyli niespełna 14 tys. zł.  Szczególnie wyszła zbiórka do „puszek”, co było pozytywnym zaskoczeniem, gdyż ta zależy głównie od aury pogodowej. Przypomnę, że podczas trwania finału odbyło się aż 10 meczów Widuchowa Liga 2015/16, z czego te najciekawsze na sam koniec. Relacji z rozgrywek sportowej szukaj pod Widuchowa Liga 2015/16 * Wyniki 4. sesji: strzelcy bramek, składy,…. Polecam fotorelację z finału autorstwa Sandry Pająk, którą znajdziesz poniżej.

Piotr Waydyk

wcześniejsza publikacja z 9 stycznia 2016 roku

Gminny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już jutro w ZS Widuchowa

    Serdecznie zapraszamy na XXIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w dniu 10.01.2016r. w Zespole Szkół w Widuchowej, zaczynamy o godzinie 16.00.

      W programie występy wokalne uczniów, pokazy taneczne, warsztaty, licytacja symboli WOŚP, światełko do nieba.

      Prosimy o wsparcie w postaci: ciasta domowego wypieku, które zasili kawiarenkę oraz przedmiotów, które wzbogacą loterię fantową i licytację.

Gminny Sztab
XXIV Finału Wielkiej Orkiestry
Świątecznej Pomocy

      Dodam też od siebie, że przez cały dzień od 11.00 do 19.30 toczyć się będą rozgrywki 4. sesji Widuchowa Liga 2015/16. Terminarz dostępny jest pod  „Aktualności Widuchowa Liga 2015/16 * Terminarz na IV sesję„.
      Zobacz też finał WOŚP sprzed roku:

Wielka Orkiestra ostatecznie zebrała niemal 13 tys. zł. Zobacz wideo z wielkiego finału gminnego!

Brak komentarzy

Zostaw swój komentarz

lub